Seria e çantave

Kategoritë
Çanta për ftohje
Ideale për kampe, duke ofruar ftohje të zgjatur me kapacitet të bollshëm ruajtjeje.
 
Çanta plazhi
I papërshkueshëm nga uji dhe gati për plazh, me ngjyra perfekte për bregdetin.
 
Çanta të papërshkueshme nga uji
Esenciale për t'ju mbrojtur në çdo mot, perfekte për aventurat tuaja në natyrë.
 
Çanta dreke
Elegancë, e papërshkueshme nga uji dhe e pajisur si për izolim ashtu edhe për ftohje.
Çanta hiking
Projektuar në mënyrë ergonomike për rehati, lehtësim të ngarkesës dhe qëndrueshmëri në natyrë.
Çanta për dërgesë
I ripërdorshëm për përdorim të qëndrueshëm, duke siguruar prakticitet për dërgesat.

Kush jemi ne?

Profili i Kompanisë

E themeluar në vitin 2006, Weierken sjell 18 vjet ekspertizë globale në prodhimin e çantave në natyrë.Me një ekip prej 900+ profesionistësh të përkushtuar, ne jemi të specializuar në përpunimin e çantave të dorëzimit dhe jashtë, duke përfshirë çanta më të freskëta, çanta kampi, çanta dreke, çanta plazhi dhe seri dërgese.

Ekipi & Fabrika

Duke operuar tre fabrika të veçanta çantash në nivel global - dy në Kinë dhe një në Vietnam - ne sigurojmë cilësi dhe përshtatje të nivelit të lartë.Në Vietnam, objekti ynë i gjerë 3000 m2 shkëlqen në përmbushjen e kërkesave unike të klientit me një ekip prej 400 profesionistësh.

Shërbimi

Duke qëndruar me krenari pranë markës sonë të pronarit, Weierken ofron gjithashtu shërbime OEM 'ODM'.
0 +
Vite përvojë
0 +
Fabrikat
0 +
+
Profesionistë
0 +
+
Shërbyer mbi 2000 marka
0 +
+
Certifikimi

Shërbimi ynë

Shërbimi ODM
Ofrojmë klientëve tanë shërbime profesionale të dizajnimit të produkteve dhe personalizimit të logos.Duke analizuar të dhënat më të fundit të industrisë dhe kërkesën e tregut, ne synojmë të projektojmë dhe prodhojmë produkte që kanë tërheqje dhe konkurrencë të fortë në treg, duke ndihmuar kështu klientët tanë të depërtojnë në treg më shpejt dhe në mënyrë më efektive.
Shërbimi OEM
Ju dizajnoni, ne implementojmë profesionalisht.Ne i kushtojmë vëmendje çdo detaji dhe sigurojmë cilësinë, me mjeshtëri të aftë dhe proces të thjeshtuar OEM, për ta bërë më të lehtë personalizimin dhe për të rritur më tej konkurrencën e markës suaj.
Përshtatje
Kuptoni plotësisht nevojat e klientëve tanë për markën dhe produktin, duke ofruar shërbime të përshtatura të personalizimit me një ndalesë.Duke u fokusuar plotësisht në tendencat e tregut, ne plotësojmë nevojat e personalizuara dhe krijojmë strategji të synuara marketingu, të gjitha në një përpjekje për të ndihmuar klientët tanë të maksimizojnë vlerën e markës së tyre.

Avantazhet tona

Ekspertizë në Dizajn dhe Prodhim
18 vite eksperience  pika
Dizajni origjinal i markës  pika
Çmimet konkurruese
Shitje direkt nga fabrika  pika
Kosto-performancë e lartë  pika
Logjistikë & Shpërndarje
Prania e Amazon dhe Alibaba 
Shërbimi logjistik me një ndalesë përmes FBA 
Magazina në NewYork për dërgesë lokale 
Shërbim i jashtëzakonshëm
pika OEM/shërbime të personalizuara 
pika Konfidencialiteti i garantuar sipas
 marrëveshjet
pika Ekipi profesional që ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse, nga kërkimi i tregut deri te dizajni inovativ i produktit
Cilësi e lartë dhe kapacitet prodhues
pika Norma e kalimit 99.5%. 
pika 10% inspektim i rastësishëm i produktit 
pika Pajtueshmëria me standardet industriale, të tilla si BSCI, Reach dhe Prop 65 
pika 360 mijë prodhim mujor 
pika Kohët e dorëzimit 62.5% më shpejt se mesatarja e industrisë

Shitesit me te mire

Çantë shpine me biçikletë Odyssey CBS01
Izolues portativ & 48H
 
Dorëzimi i përshtatshëm C01
E freskët dhe miqësore me mjedisin
 
Çanta ftohëse CBS05
Izolim 48H dhe i papërshkueshëm nga uji
 
Aventurë Chill CBS04
Izolues portativ & 48H
 

Postimet e fundit në blog

3-news.png

Çantat janë një pjesë thelbësore e jetës sonë të përditshme, pavarësisht nëse mbajmë laptopët tanë në punë apo paketojmë për një pushim në fundjavë.Me kaq shumë prodhues në treg, mund të jetë e vështirë të përcaktohet se kush është prodhuesi më i mirë i çantave në SHBA.Nga çantat e shpinës te çantat e dorës, bagazhet te çantat e mesazheve, çdo prodhues jashtë

17 shkurt 2023
2-new.png

Ekspozita e industrisë së kutive dhe çantave - Panairi i mallrave të importit dhe eksportit u zhvillua siç ishte planifikuar nga 1 maji deri më 5 maj 2023 në Qendrën Ndërkombëtare të Konventave dhe Ekspozitave Guangzhou, duke tërhequr elita të industrisë dhe blerës profesionistë nga e gjithë bota.Kjo ekspozitë ofron pjesë...

24 maj 2023
1-new.png

Si të kaloni një fundjavë perfekte?Fundjava perfekte zakonisht varet nga sa mirë përgatitemi.Merrni familjen tuaj, kafshët shtëpiake dhe birrë dhe shkoni në një udhëtim me makinën tuaj.Nuk mund të ishte një aktivitet më i mirë në fundjavë.Ne gjithmonë mund të rrëmbejmë një kanaçe birre të ftohtë nga çanta jonë gjatë udhëtimit.Por nëse jemi larg, birra jonë mund të ketë

03 janar 2023

Të kërkojë një kuotë

Për të marrë një ofertë, thjesht dërgoni një mesazh më poshtë dhe një shërbim ndaj klientit
përfaqësuesi do t'i përgjigjet shpejt kërkesës tuaj.
TË MARRË NJË KUOTË
E themeluar në vitin 2006, Weierken krenohet me 18 vjet ekspertizë globale në prodhimin e çantave në natyrë.Me një ekip të përkushtuar prej 700+ profesionistësh, ne jemi të specializuar në krijimin e një shumëllojshmërie çantash, duke përfshirë çanta më të freskëta, çanta kampi, çanta dreke, çanta plazhi dhe seri dërgese.

Produkt

Shitesit me te mire

Shërbimi

Rreth Nesh

Burimet

Të marrë një kuotë

Kontaktoni

WhatsApp: +86-15306079888 
Skype: +86-15306079888 
Tel: +86-591-87666816 
Telefoni: +86-15306079888 
Shtoni: Nr. 528, Rruga Xihong, Distrikti Gulou, Qyteti Fuzhou, Provinca Fujian.
 
Lini një mesazh
TË MARRË NJË KUOTË
E drejta e autorit © 2024 Fuzhou Enxin International Business Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.