Simfonia Fantasia e Weierken

Gërshetimi i ëndrrave nëpër Tim

Ëndrra & Origjina

Që nga fillimi i saj në 2006, përralla e Weierken shpaloset si një simfoni e thurur nga ëndrrat dhe aspiratat, me origjinë nga ëndrrat e fëmijërisë së Angie. Këto trazime dolën në pah në 2006, duke lindur Weierken.
I rrënjosur në ëndrrat e Angie, udhëtimi ynë filloi duke u kujdesur për kërkesat unike të personalizimit të çantave të klientëve tanë.Me kalimin e kohës, Angie perceptoi një boshllëk në treg - klientët fillestarë me të kuptuarit e produkteve të imituara dhe klientët e vjetër të përfshirë në procesin kompleks të personalizimit.Kështu slogani 'Urdhëroni me ne, relaksohuni' . lindi
2010
Përparimet erdhën me themelimin e fabrikës sonë të parë në 2010 , duke hedhur baza të forta për operacionet e ardhshme globale.
2013
Angazhimi ynë ndaj inovacionit pa lindjen e një linje të dedikuar të prodhimit të çantave të papërshkueshme nga uji në 2013, duke diversifikuar ofertat tona.
2023
Bëri një përparim të rëndësishëm duke krijuar markën e vet të çantave.

Udhëtim Zhvillimi

Gjatë 18 viteve të fundit, Weierken i është përmbajtur gjithmonë misionit të saj 
'duke qenë furnizuesi i preferuar në industrinë e çantave.' 
Në këto 18 vjet, Weierken është rritur duke pasur tre fabrika të mëdha, 400 personel teknik dhe një bazë prodhimi që mbulon 24,000 metra katrorë.
Udhëtimi 18-vjeçar i Weierken është i mrekullueshëm.Ju ftojmë të filloni këtë udhëtim me ne dhe të përjetoni historinë, përkushtimin dhe inovacionin e Weierken.

Fabrika Weierken

Weierken

Furnizuesi i preferuar në industrinë e çantave

E themeluar në 2006, ne jemi të specializuar në kërkimin, projektimin dhe prodhimin e çantave të jashtme dhe të dorëzimit.Me një kuptim të plotë të tendencave dhe modës së industrisë, ne i jemi përkushtuar fushës së çantave prej vitesh 18 , duke siguruar cilësi me përvojë të gjerë.
MISIONI
Përpiquni të jeni furnizuesi i preferuar i besuar në industrinë e çantave.
VIZIONI
Të jesh një punëdhënës i dhembshur dhe shembullor, duke mbajtur integritetin dhe duke i vënë njerëzit në radhë të parë.
VLERAT
Prioriteti i klientit, theksi mbi cilësinë dhe efikasitetin, entuziazmin për të gjitha projektet.

Historia jonë

2006
Kompania e themeluar
2013
Prodhimi i çantave të papërshkueshëm nga uji 
Themelimi i linjës
2019
Ndërtimi i 
Fabrika e Vietnamit
2023
Themelimi i 
Brenda Shtëpisë 'Çantat Weierken
2021
Shitjet globale tejkalojnë 
15 milionë dollarë
2010
Ndërtimi i 
Fabrika e Kinës
2015
Ardhurat vjetore 
I kalon 5 milion dollarë

Tregu Global

Ne operojmë globalisht, duke arritur klientë në mbi 80 vende në pesë kontinente.
Tregjet tona kryesore përfshijnë:

Vendndodhja e fabrikës

Dy fabrikat tona në 
Fujian, Kinë
Fabrika
0 +
Zona e fabrikës
 
0 +
+
Anëtarët
 
0 +
Linjat e prodhimit
0 +
Mujore 
prodhimit
Fabrika
0 +
Zona e fabrikës
 
0 +
+
Anëtarët
 
0 +
Linjat e prodhimit
0 +
Mujore 
prodhimit
Një nga fabrikat tona ndodhet në
Hanoi, Vietnam.
Fabrika
0 +
Zona e fabrikës
 
0 +
+
Anëtarët
 
0 +
Linjat e prodhimit
0 +
Mujore 
prodhimit
Fabrika jonë në Vietnam gëzon avantazhet e tarifave të ulëta dhe transportit logjistik

Formulari i Kërkimit të Produktit

Ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm dhe ne do ta bëjmë menjëherë 
ju kontaktojmë me një ofertë të personalizuar.
TË MARRË NJË KUOTË
E themeluar në vitin 2006, Weierken krenohet me 18 vjet ekspertizë globale në prodhimin e çantave në natyrë.Me një ekip të përkushtuar prej 700+ profesionistësh, ne jemi të specializuar në krijimin e një shumëllojshmërie çantash, duke përfshirë çanta më të freskëta, çanta kampi, çanta dreke, çanta plazhi dhe seri dërgese.

Produkt

Shitesit me te mire

Shërbimi

Rreth Nesh

Burimet

Të marrë një kuotë

Kontaktoni

WhatsApp: +86-15306079888 
Skype: +86-15306079888 
Tel: +86-591-87666816 
Telefoni: +86-15306079888 
Shtoni: Nr. 528, Rruga Xihong, Distrikti Gulou, Qyteti Fuzhou, Provinca Fujian.
 
Lini një mesazh
TË MARRË NJË KUOTË
E drejta e autorit © 2024 Fuzhou Enxin International Business Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.