Çantë shpine me biçikletë Odisea
CBS01-Qëndroni thatë, qëndroni ngrohtë 
Kapacitet i madh, i lehtë dhe i lëvizshëm
*Për shkak të metodave të ndryshme të matjes, mund të ketë një gabim prej 1-2 CM, i cili është brenda intervalit normal.
Kapacitet i madh dhe lehtësisht i lëvizshëm
Pavarësisht madhësisë së tij të madhe prej 13 ' x 8,3 ' x 19,3', ftohësi ynë çuditërisht i menaxhueshëm.
Me një peshë të vogël 1600 g, ofron transportueshmëri të lehtë, duke e bërë atë një shoqërues të përsosur për çdo udhëtim apo aventurë, pa kompromentuar kapacitetin e tij të madh.

33 x 21 x 49 cm

Madhësia

1600 g

Pesha

Sigurimi i klasës së ushqimit

Astarja është bërë me polieterTPU të kategorisë ushqimore dhe është pa BPA, duke siguruar që ju të mund t'i ruani në mënyrë të sigurt ushqimet direkt brenda.Shijoni jetën tuaj në natyrë pa u shqetësuar për sigurinë e ushqimit.

Sigurimi i klasës së ushqimit

E pajisur me shtresë izoluese sfungjeri me densitet të lartë për të ruajtur në mënyrë efektive nxehtësinë për një kohë të gjatë.
Pastrim dhe mirëmbajtje e lehtë

Material kundër gërvishtjeve

E dizenjuar me material të qëndrueshëm dhe kundër gërvishtjeve në pjesën e jashtme, çanta është rezistente ndaj ujit për aventurat në natyrë.

Pastrim i lehtë

Pëlhura e brendshme është e lehtë për t'u pastruar;një fshirje e thjeshtë me një leckë të lagur mund të pastrojë çdo njollë. Kjo e bën atë një nga çantat më të rekomanduara për entuziastët e jashtëm.
Shoqërues i ftohjes gjatë gjithë ditës
E përkryer për çdo gjë, nga dreka deri te peshkimi, pikniku në plazh, BBQ, shëtitjet në park, shëtitjet, kampingu, ky frigorifer është një shoqërues fantastik.
Me kapacitetin për të mbajtur të paktën 36 kanaçe pijesh rreth 25 litra, ka hapësirë ​​të mjaftueshme për të akomoduar të gjitha pijet dhe ushqimet tuaja për tërë ditën.
Eko-miqësore  
me ruajtje në të ftohtë 36H
E bërë nga rrjetë eco 500D/PVC dhe shkumë me densitet të lartë, çanta jonë e ftohësit siguron ftohje 24-36 orë.
Projektuar posaçërisht për t'i rezistuar mjediseve me lagështi, duke mbrojtur nga dëmtimi i ujit dhe duke parandaluar humbjen e temperaturës.Një çantë perfekte për t'i mbajtur artikujt tuaj të ftohtë.
Moda Takohet Funksionale
Përmban një dizajn blu në modë që me siguri do t'ju bëjë të dalloheni në çdo mbledhje në natyrë.Çanta është e pajisur me vija reflektuese në pjesën e përparme, duke kontribuar në dukshmërinë dhe sigurinë tuaj gjatë daljeve gjatë natës.
Dizajni i ciklit     Dizajni cian
rrotulloj     Dizajni i xhepit të mbështjellë
i fortë     Dizajn më i fortë i rripit
ujë     Dizajni i çantës së filxhanit me ujë
i rregullueshëm     Dizajni i rripit të rregullueshëm
Parametrat e produktit
Shoqëruesi i përsosur për aktivitete në natyrë 
Dreka/peshkimi/piknik plazhi/barbekju/park/shëtitje/kampim/çiklizëm

Emri i produktit:

Çantë shpine me biçikletë Odyssey CBS01

Madhësia e produktit:

33x21x49cm

Kapaciteti i produktit:

25 litra

Pesha e produktit:

1600 g

Materiali i produktit:

TPU/Sfungjer polieteri i kategorisë ushqimore

Kohëzgjatja e izolimit:

33x21x49cm
E themeluar në vitin 2006, Weierken krenohet me 18 vjet ekspertizë globale në prodhimin e çantave në natyrë.Me një ekip të përkushtuar prej 700+ profesionistësh, ne jemi të specializuar në krijimin e një shumëllojshmërie çantash, duke përfshirë çanta më të freskëta, çanta kampi, çanta dreke, çanta plazhi dhe seri dërgese.

Produkt

Shitesit me te mire

Shërbimi

Rreth Nesh

Burimet

Të marrë një kuotë

Kontaktoni

WhatsApp: +86-15306079888 
Skype: +86-15306079888 
Tel: +86-591-87666816 
Telefoni: +86-15306079888 
Shtoni: Nr. 528, Rruga Xihong, Distrikti Gulou, Qyteti Fuzhou, Provinca Fujian.
 
Lini një mesazh
TË MARRË NJË KUOTË
E drejta e autorit © 2024 Fuzhou Enxin International Business Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.